Cały czas wykonujemy instalacje. Sytuacja na rynku nie ma wpływu na naszą działalność.

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi naszej pracy chcemy poinformować że ciągłość wykonywania instalacji jest. zachowana. Nasze ekipy wykonują montaże rygorystycznie przestrzegają zasad higieny. Dodatkowo specyfika instalacji która wiązała się od zawsze z wykonywaniem 90% prac na zewnątrz ułatwia stabilne wykonywanie zleceń. Na tą chwilę realizujemy duże projekty fotowoltaiki w Lublinie oraz Warszawie. Pozdrawiamy i życzymy zdrowia.  

Kontynuuj czytanie

Plany na najbliższe półrocze

W tym roku duże zmiany, rozwój i nowi partnerzy z woj. śląskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i mazowieckiego. Na tą chwilę posiadamy ekipy instalacyjne mogące obsłużyć instalacje w całej Polsce. Od 2020r nie skupiamy się już tylko na Lublinie i woj. Lubelskim.

Kontynuuj czytanie

Nowy Rok - Nowe Wyzwania

Już na początku 2020 roku zakontraktowaliśmy elektrownie słoneczne w województwie lubelskim  na poziomie 200kW. Do końca roku 2020 planujemy przyłączyć minimum 0,8 MWp w rozproszonych instalacjach fotowoltaicznych. Zapraszamy do kontaktu i naszego biura w Lublinie.

Kontynuuj czytanie

Zamknięcie sezonu 2019

2019 rok został zamknięty ze wzrostem ponad 300% względem 2018 roku. Wolumen instalacji wzrósł głównie wśród mśp i gospodarstw rolnych. Dziękujemy za zaufanie ;)  Polecamy Elektrownie Słoneczne w woj. Lubelskim a także na terenie całej Polski.      EuroPV

Kontynuuj czytanie